Każde szkolenie zaprojektowane jest indywidualnie, z uwzględnieniem Państwa specyficznych potrzeb.

Poniżej znajdą Państwo przykłady ramowych programów wybranych szkoleń.

 • Współpraca w zespole wielokulturowym, 12-13.05.2018.
  Szkolenie adresowane do managerów zarządzających zespołem wielokulturowym oraz wszystkich osób, które współpracują z przedstawicielami odmiennych kultur.
 • Bezpieczny import z Chin, 13-15.04, 16.04
  Szkolenie dla wszystkich osób planujących rozpoczęcie działalności importowej, dla kadry zarządzającej oraz dla pracowników firm handlowych. Warszawa, 13,14,15,16, kwietnia 2018. Zajrzyj po więcej informacji.
 • Logistyka i cło w imporcie z Chin, 21.05.2018
  Szkolenie dla przedsiębiorców zainteresowanych zaawansowaną wiedzą dotyczącą transportu z Chin oraz kwestiami celnymi.
 • Zasady pisania zapytania ofertowego
  Szkolenie adresowane jest do pracowników działów zakupów oraz do wszystkich osób rozpoczynających działalność importową.
 • Komunikacja biznesowa
  Szkolenie omawiające zasady efektywnej komunikacji biznesowej.
 • Otwieram własną firmę, 20-22.04.2018
  Jak się przygotować, aby z sukcesem wejść na rynek. Szkolenie dla wszystkich osób planujących uruchomienie własnej firmy. Warszawa, 20-22 kwietnia 2018.

 

Doradztwo i szkolenia w zakresie prowadzenia importu z Chin.

Moja oferta szkoleniowa i doradcza skierowana jest do osób i firm, które mają pomysł na import towarów z Chin, ale nie wiedzą od czego zacząć, nie wiedzą jak szukać dostawców i jak się komunikować z Chińczykami  (uwzględniając różnice kulturowe).

Doradzam także firmom, które już współpracują z chińskimi firmami, ale stykają się z różnymi problemami na każdym etapie współpracy, na przykład: trudności z negocjacją cen, problemy z jakością, niedotrzymywanie terminów i wiele innych.

 • Przedstawiam zasady chińskiej kultury biznesu.
 • Dzielę się wieloletnią i praktyczną wiedzą dotyczącą różnic kulturowych i ich wpływem na współpracę z chińskimi producentami.
 • Uczę jak formułować zapytania ofertowe, aby zabezpieczały Państwa interesy i były wstępem do negocjacji warunków współpracy.
 • Doradzam jak znaleźć wiarygodnego kontrahenta w Chinach.
 • Pomagam w zorganizowaniu wyjazdu handlowego do Chin.
 • Oferuję swoją asystę podczas misji handlowej w Chinach lub na targach w Polsce i w Europie.

Pomogę każdemu, kto planuje import z Chin, jak zrobić to dobrze i bezpiecznie.

Nauczę każdego zasad opłacalnej produkcji w Chinach.

Po szkoleniu każdy zdobywa wiedzę pozwalającą na samodzielne prowadzenie opłacalnego i bezpiecznego importu z Chin. Dotyczy to zarówno zakupów z oferty chińskiej firmy, jak również produkcji pod własna marką. Bardzo ważnym aspektem współpracy z Chińczykami jest ochrona marki lub wzorów przemysłowych, dlatego też szkolenia zawierają moduł dotyczący prawnych aspektów współpracy z kontrahentami chińskimi.

Dlaczego warto?

Cyklicznie prowadzę szkolenia otwarte dotyczące współpracy z Chinami, w 2017 roku uczestniczyło w nich kilkuset przedsiębiorców. W szkoleniach brali udział także przedsiębiorcy z państw Europy Wschodniej. Szkolenia oceniane są bardzo wysoko, a ja na życzenie udostępniam kontakty do uczestników, aby mogli Państwo zasięgnąć opinii.

Import nie jest trudny, pod warunkiem, że wiemy jak to robić. Moje 20-letnie praktyczne doświadczenie w handlu zagranicznym oraz setki zadowolonych  uczestników szkoleń są dobrą rekomendacja, że warto zaufać mojej wiedzy i umiejętnościom.

Zapraszam do współpracy.