Moje atuty to:

Doświadczenie

  • Jestem managerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w handlu zagranicznym.  Pracowałam w dużych firmach handlowych pełniąc funkcje dyrektora handlowego, dyrektora importu, a także prezesa zarządu. Od 15 lat jestem właścicielką firmy szkoleniowo-doradczej, której specjalizacja to współpraca z Chinami (import, eksport) oraz szkolenia z zakresu kompetencji międzykulturowych.
  • Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi podczas wielotygodniowej pracy w Chinach, na Tajwanie, w Korei związanej z poszukiwaniem dostawców,  negocjacjami handlowymi oraz nadzorowaniem produkcji. Każdą misję handlową przygotowywałam osobiście.
  • W Chinach spędziłam łącznie rok życia  (kilkadziesiąt misji handlowych) biorąc udział w targach, szukając dostawców w wielu prowincjach Chin, wybierając fabryki, w których zlecałam produkcję oraz dokonując inspekcji produkcji i załadunku. Wykształciłam i przygotowałam do samodzielnej pracy wielu pracowników działów importu.
  • Na bieżąco importuję towary z różnych krajów na potrzeby własnej działalności oraz w imieniu moich Klientów.

Wiedza

  • Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym. Pracując z zespołami  łączę wiedzę akademicką z   praktyczną wiedzą biznesową, doświadczeniami zdobytymi na sali szkoleniowej oraz jako wykładowca.

 Umiejętności

  • Jestem absolwentką szkoły trenerskiej DTI Polska, a o ciągły rozwój kompetencji trenerskich dbam między innymi dzięki aktywnemu członkostwu w Klubie Trenerów Biznesu. Prowadzę szkolenia, które organizuję samodzielnie zapewniając dobór najwyższej klasy ekspertów handlu międzynarodowego. Współpracuję także z innymi firmami szkoleniowymi.

Stały zespół - z kim współpracuję.

 

Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi szkoleniami  i do kontaktu.