Referencje

 

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z chińskimi kontrahentami: kreowanie produktów, wybór dostawców na targach,  weryfikacja fabryk,  negocjowanie cen i warunków dostaw, inspekcje produkcji,  budowanie relacji. A wszystko po to, aby  importować z sukcesem!

 

Opinie uczestników szkoleń."Szkolenie oceniam jako merytoryczne, zawierało niezbędne, praktyczne informacje dotyczące specyfiki Chin i importu.  Polecam je wszystkim tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z importem dalekowschodnim, rzeczowe informacje  prelegentów   spowodowały, że temat importu  z Chin nie jest już tak  problematyczny".

Joanna Warkocka, Managing Director BTL Forms, Warszawa.

 

"Uczestniczyłem w Pani szkoleniu na temat pozyskiwania kontrahentów z Chin i Hong Kongu. Muszę powiedzieć, że dawno nie miałem możliwości spotkania się z Profesjonalistą. To szkolenie odebrałem jak łyk świeżego powietrza... Dawno nie dostałem takiej dawki informacji w tak krótkim czasie.  Świetnym pomysłem było wplecenie w szkolenie wystąpienia prawniczki, która przekazała wiele ciekawych informacji. Muszę też przyznać, że organizacja była świetna pod każdym względem".

 Robert Rutkowski, Prezes Zarządu Geo - Prohaus, Warszawa.

 

"Tematyka prezentacji była bardzo szeroka i w dużym stopniu pokrywała interesujące nas zagadnienia. Miło mi stwierdzić , że wiedza jaką Pani nam przekazała jak również sposób prezentacji, relacje z uczestnikami zasługują na uznanie. Reasumując, szkolenie spełniło moje oczekiwania."

Marek Juraszek, Business Development Manager, Electric Power Quality, Gdańsk.

 

"Bardzo dziękuję za wczorajsze seminarium i wspaniałe przekazanie wiedzy na temat handlu z Chinami. Jestem pod wrażeniem Pani profesjonalizmu i umiejętności przekazywania informacji."

Adam Zieliński, Prezes Zarządu Mirage Hobby, Warszawa.

W szkoleniach uczestniczą zarówno osoby, które dopiero myślą o imporcie, jak również doświadczeni importerzy, gdyż wiedzy nigdy dość.