Produkcja w Chinach, import z Chin – konsultacje.

Produkcja w Chinach, import z Chin - konsultacje i doradztwo indywidualne w pełnym zakresie "od pomysłu do realizacji".

Sukces w imporcie z Chin jest możliwy, pod warunkiem, że do importu dobrze się przygotujemy: poznamy zasady współpracy i komunikacji  z Chińczykami oraz zapoznamy się z chińską kulturą biznesu. Poznanie zasad pomoże przedsiębiorcy uniknąć wielu pułapek pojawiających się na każdym etapie importu, a także uczuli na "chińskie tricki" związane z jakością, czasem produkcji i terminami wysyłek oraz płatnościami.

Dla kogo:

  • Dla wszystkich planujących rozpoczęcie importu z Chin.
  • Dla osób i firm, które mają pomysł na import, ale nie wiedzą jak zacząć współpracę z chińskim kontrahentem.
  • Dla wszystkich przedsiębiorców mających problemy z komunikacją z Chińczykami.
  • Dla firm, które dokonały płatności i mają problemy z chińskim dostawcą.
  • Dla tych osób, które wolą pracować indywidualnie.

Produkcja w Chinach - proponowane formy współpracy:

Skype, spotkania indywidualne, szkolenie zamknięte dla pracowników firmy. zapraszamy również na szkolenia otwarte, których terminy znajdują sie poniżej.

Najbliższe szkolenia otwarte:

Co roku polscy przedsiębiorcy odwiedzają największe na  świecie, wielobranżowe chińskie targi w kantonie (Guangzhou). http://www.cantonfair.org.cn/en/index.aspx.

Przedsiębiorców, dla których jest to pierwszy wyjazd do Chin zachęcamy do zdobycia niezbędnej wiedzy dotyczącej zasad współpracy z firmami chińskimi. Chińska kultura biznesu, sposób negocjacji oraz komunikacji, a także, co najważniejsze traktowania potencjalnych klientów jest inny od tego, co znamy z rynku polskiego bądź rynków europejskich. warto te zasady poznać, zrozumieć na czym polegają różnice, aby importować z sukcesem i na imporcie zarabiać.

Zapraszamy do współpracy.